Selektory odpadów i kosze na śmieci

Wyświetlono: 1 – 45 z 58 wyników

Selektory odpadków

Wszyscy jesteśmy świadkami tego, jak wzrasta świadomość społeczna dotycząca odpowiedniej segregacji odpadów nie tylko w dużych przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych, ale również w indywidualnych gospodarstwach domowych. Coraz le piej zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne jest to zagadnienie, jednak praktyka często okazuje się trudna. Na szczęście producenci innowacyjnych rozwiązań wychodzą naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom, proponując sortery na odpady na miarę naszych czasów. Jako dystrybutor marki Muellex przedstawiamy selektory odpadów, które sprawią, że segregacja śmieci w domowym zaciszu stanie się banalnie prosta.

Selektory na odpady Muellex

W naszej ofercie dostępne są unikatowe propozycje zaprojektowane i wytworzone z dbałością o najmniejsze detale przez renomowanego szwajcarskiego producenta - markę Muellex. Kolekcja najwyższej klasy rozwiązań obejmuje system odpływowy X60 M5 Premium z wygodną szufladą, który przeznaczony jest do szaf o szerokości 600 mm. Znajdują się w nim pojemnik główny wraz z aż sześcioma dodatkowymi kontenerami, co pozwala na przeprowadzenie bardzo starannej selekcji surowców wtórnych we własnej kuchni. Dogodne pojemności zbiorników pozwalają na proste dostosowanie rozwiązania do aktualnych potrzeb.

Jeśli posiadasz niewiele miejsca, a chcesz skorzystać z nowoczesnych propozycji marki Muellex, postaw na sortery odpadów stworzone z myślą o małych kuchniach. W pełni funkcjonalne modele OEKONOM 35/2/2 dzięki znacznie mniejszej głębokości doskonale sprawdzą się tam, gdzie brakuje przestrzeni na większe rozwiązania umożliwiające recykling.

Wyposażenie do unikatowych sorterów marki Muellex

Proponowane przez nas sortery wyposażone są w pojemniki, w które można się u nas odrębnie zaopatrzyć. Kupisz u nas kontenery o pojemności 40 l, 5 l oraz 1,2 l dedykowane do korpusu o szerokości 55 cm lub 60 cm. Pozwolą one nie tylko na pr awidłową selekcję śmieci, ale również przechowywanie w porządku przydatnych artykułów, np. gąbek, szczotek czy środków chemicznych. W asortymencie dostępne są także dodatki KickMatic do systemów szuflad od 2003 r., dzięki którym korzystanie z selektorów stanie się wygodne jak nigdy dotąd.