0

KERNAU

KERNAU KCH 2960 B - DOSTAWA GRATIS

KERNAU KCH 2960 B - DOSTAWA GRATIS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 899,00 PLN
Producent: KERNAU
Model:
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 10,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

PRACA JAKO WYCIĄG LUB POCHŁANIACZ

Wszystkie okapy KERNAU mają możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Dzięki tej ważnej zalecie każdy z naszych okapów możemy zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.

OŚWIETLENIE LED

Żarówki LED cechują się bardzo niskim zużyciem energii, które ma pozytywny wpływ na nasz budżet domowy oraz środowisko naturalne.

OKAP PRZYŚCIENNY

Inaczej nazywany okapem kominowym. Montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje całkowitą wolność w projektowaniu kuchni.

SZCZELINOWY SYSTEM ZASYSANIA

Aluminiowe elementy filtracyjne okapów, estetycznie ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie.

STEROWANIE PRZYCISKAMI PUSH-PUSH

Dzięki mechanicznemu sterowaniu za pomocą przycisków Push-Push, sterowanie urządzeniem nie jest skomplikowane i umożliwia szybkie wybranie pożądanej funkcji. Chowane pokrętła i przyciski wpływają na elegancki wygląd sprzętu oraz łatwe utrzymanie go w czystości. 

WYDAJNOŚĆ

Okapy KERNAU wyposażone zostały w silniki o zróżnicowanej mocy, dzięki temu jest możliwość doboru właściwego produktu do preferencji danego klienta.

Specyfikacja techniczna

WZORNICTWO

KOLORCZARNE SZKŁO + LISTWA INOX

WYKONANIESZKŁO

FUNKCJONALNOŚĆ

MOŻLIWOŚĆ PRACY JAKO POCHŁANIACZ LUB WYCIĄGTAK

STEROWANIE PRZYCISKAMI PUSH-PUSHTAK

OŚWIETLENIELED

SZCZELINOWY SYSTEM ZASYSANIA OPARÓWTAK

STOPNIE PRACY WENTYLATORA3

FILTRY ALUMINIOWETAK

INSTALACJA

220 – 240 V, 50/60 HZTAK

AKCESORIA (DODATKOWO PŁATNE)

FILTR WĘGLOWYTYP1 x 2 szt

PARAMETRY TECHNICZNE

WYMIARY (W X S X G) MM870 - 1135 x 600 x 360

WYDAJNOŚĆ MIN – MAX335 – 610 M3/H

GŁOŚNOŚĆ MIN – MAX56 – 68 dB

KLASA ENERGETYCZNAB

TYPPRZYŚCIENNY

ŚREDNICA WYLOTU150 MM

Opis Produktu

KCH 2960 B

Nowoczesny i solidny okap kuchenny marki Kernau wykonany jest ze stylowego szkła w kolorze czarnym oraz listwy Inox. Istnieje opcja zastosowania filtrów węglowych, dzięki czemu okap może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. Okap jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości dzięki gładkiej powierzechni. Oświetlenie LED gwarantuje użytkownikom naturalne i jasne oświetlenie miejsca pracy w trakcie wykonywania czynności związanych z gotowaniem. Dzięki zastosowanym przyciskom Push-Push utrzymanie należytej higieny panelu sterowania nie sprawia najmniejszego kłopotu. Niebanalny design oraz zastosowanie interesujących rozwiązań technologicznych sprawiają, że idealnie wpisuje się w modernistyczne aranżacje kuchenne.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

508458145 Tomek

zabudowa.agd@gmail.com