0

KERNAU

KERNAU KCH 2162 B - DOSTAWA GRATIS

KERNAU KCH 2162 B - DOSTAWA GRATIS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 849,00 PLN
Producent: KERNAU
Model:
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 10,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

PRACA JAKO WYCIĄG LUB POCHŁANIACZ

Wszystkie okapy KERNAU mają możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Dzięki tej ważnej zalecie każdy z naszych okapów możemy zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.

OŚWIETLENIE LED

Żarówki LED cechują się bardzo niskim zużyciem energii, które ma pozytywny wpływ na nasz budżet domowy oraz środowisko naturalne.

OKAP PRZYŚCIENNY

Inaczej nazywany okapem kominowym. Montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje całkowitą wolność w projektowaniu kuchni.

SZCZELINOWY SYSTEM ZASYSANIA

Aluminiowe elementy filtracyjne okapów, estetycznie ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie.

STEROWANIE PRZYCISKAMI PUSH-PUSH

Dzięki mechanicznemu sterowaniu za pomocą przycisków Push-Push, sterowanie urządzeniem nie jest skomplikowane i umożliwia szybkie wybranie pożądanej funkcji. Chowane pokrętła i przyciski wpływają na elegancki wygląd sprzętu oraz łatwe utrzymanie go w czystości. 

WYDAJNOŚĆ

Okapy KERNAU wyposażone zostały w silniki o zróżnicowanej mocy, dzięki temu jest możliwość doboru właściwego produktu do preferencji danego klienta.

Specyfikacja techniczna

WZORNICTWO

KOLORCZARNE SZKŁO + STAL NIERDZEWNA

WYKONANIESZKŁO

FUNKCJONALNOŚĆ

MOŻLIWOŚĆ PRACY JAKO POCHŁANIACZ LUB WYCIĄGTAK

STEROWANIE PRZYCISKAMI PUSH-PUSHTAK

OŚWIETLENIELED

SZCZELINOWY SYSTEM ZASYSANIA OPARÓWTAK

STOPNIE PRACY WENTYLATORA3

FILTRY ALUMINIOWETAK`

INSTALACJA

220 – 240 V, 50/60 HZTAK

AKCESORIA (DODATKOWO PŁATNE)

FILTR WĘGLOWYTYP 1/2szt

PARAMETRY TECHNICZNE

WYMIARY (W X S X G) MM819 - 1084 X 600 X 346

WYDAJNOŚĆ MIN – MAX328 – 580 M3/H

GŁOŚNOŚĆ MIN – MAX54– 67 dB

KLASA ENERGETYCZNAB

TYPPRZYŚCIENNY

ŚREDNICA WYLOTU150 MM

Opis Produktu

KCH 2162 B

Wykonany z najwyższą starannością o detale okap przyścienny Kernau w kolorze stylowego czarnego szkła. Dzięki szczelinowemu systemowi zasysania możesz cieszyć się świeżym powietrzem w kuchni. Może on pracować zarówno jako wyciąg (opary pochłaniane są wówczas przez filtry węglowe, przez co nie ma potrzeby podłączenia ich do komina), jak i pochłaniacz (opary powstające podczas gotowania są zupełnie usuwane na zewnątrz lokalu mieszkalnego, bez konieczności montowania filtrów węglowych). Opary i nieprzyjemne zapachy są zasysane poprzez specjalny szczelinowy system zasysania powietrza. Energooszczędne oświetlenie ledowe zapewnia równomierne, a także jasne światło. Użytkownik może korzystać z 3 stopni pracy wentylatora, dzięki czemu może on dobrać odpowiedni poziom mocy do intensywności wydzielanych oparów. Sterowanie okapem odbywa się przy wykorzystaniu przycisków Push-Push umieszczonych na froncie okapu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

508458145 Tomek

zabudowa.agd@gmail.com