CLIMADIFF: MARKA, WARTOŚCI.
Dzięki podwójnej kulturze, marka Climadiff rodzi się ze sprytnego połączenia naszej wiedzy technicznej i naszej miłości do dobrego wina . 
Założona w 1997 roku firma Climadiff stała się ważnym graczem w branży AGD i szybko narzuciła swoją wiedzę w dziedzinie ochrony wina.
 
Na początku zrozumieliśmy pojawienie się nowych potrzeb w tej dziedzinie. Byliśmy w stanie przewidzieć i zaoferować nasze usługi entuzjastom win i profesjonalistom, opracowując gamę produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.
 
CLIMADIFF, SPECJALISTA NR 1
Poza naszą wiodącą pozycją , Climadiff wywodzi swoją prawdziwą legitymację ze swojego unikalnego pochodzenia, w sercu świata wina.
 
Daleko od zwykłych stereotypy w świecie przemysłu, jesteśmy rzeczywiście wyjątkowy wynik spotkania osobistości zjednoczonych miłością dobrze wykonanej pracy i długą tradycję winorośli.
 
DZIEDZICTWO DŁUGOTERMINOWEJ WITRYNY
Climadiff jest ściśle związany z jednym z nielicznych sklasyfikowanych przyrostów apelacji "Côtes de Provence", od rodziny jej założyciela. Bogaty w tradycję przekazaną przez ponad 13 pokoleń, majątek założony w 1740 roku daje Climadiff wyjątkową wiedzę i zrozumienie wina i jego tajemnic .
 
KOMINY WINA ZAPROJEKTOWANE W SERCU NAJBARDZIEJ PIĘKNYCH REGIONÓW FRANCJI
Climadiff znajduje się teraz w Arnage, w Sarthe (72). To gdzie inżynieryjne, technicy i biznesowych firmy, wszyscy koneserzy i miłośnicy wina, projektować efektywne, innowacyjne i wysokiej jakości ku uciesze miłośników wina, czy są amatorami czy zawodowcami.
 
Ponadto wszystkie nasze asortymenty do starzenia i konserwacji są produkowane w Europie.
 
"Climadiff, firma zrodzona z miłości do wina"

CLIMADIFF

Wyświetlono: 1 – 13 z 13 wyników